Младеж без книжка се удари в дърво и потроши приятелите си

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:04 / 19.08.2011
938
На 19.08.т.г. около 00.45 ч. по айтоската улица «Славянска» до дом № 65 А в посока от Айтос към Бургас, поради движение с несъобразена с пътните условия и релефа скорост, самостоятелно катастрофира, блъскайки се в крайпътно дърво, л.а. «Фолксваген Голф», с бургаска регистрация, управляван от 21 год. М.М. от с. Руен / без свидетелство за управление на МПС/.

От ПТП са пострадали: водачът на автомобила и неговия спътник, возещ се на предната дясна седалка - Р.Х., 19 годишен от с. Руен / получили травми на гръдния кош и белия дроб, настанени за лечение в МБАЛ - Бургас, с опасност за живота/, както и пътника, возещ се на задната седалка - М.М., 19 годишен от с. Руен / настанен за лечение в МБАЛ - Бургас за наблюдение с диагноза «травма в коремната област», без опасност за живота/.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Осъдиха кмета на поморийското село Бата за купуване на гласове
Млада дама се изложи много в Свети Влас
Пиян несебърлия яхна мотор, остана без него, изтрезня в ареста
Откриха дрога в апартамент в Несебър
Обир след удар с лопата в Русокастро
От утре до 21 юни ограничават движението край Айтос


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).