Помориец лъже и маже пред полицаи

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
08:45 / 19.04.2023
7588
Помориец даде неверни обяснения пред полицаи след обир. От ОДМР – Бургас съобщиха, че са установени и задържани трима мъже на възраст от 18 до 25 години. За тях 23-годишният помориец заявил, че около 23.30 ч. на 13 април в близост до игрална зала, разположена на ул. "Княз Борис I“, му ограбили парична сума и мобилен телефон.

Служителите от Районно управление – Поморие установили, че не се касае за грабеж, а за кражба и то само на мобилния телефон на пострадалия. При извършения допълнителен разпит на 23-годишния помориец,  той  посочил, че в себе си не е имал пари. Откраднатият мобилен телефон е предаден с протокол за доброволно предаване и е върнат на пострадалия.

Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Поморие.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Унищожиха бойна граната в Приморско
След сигнал на граждани: Извършиха проверка на ремонта на пътя за...
Напредва изграждането на новия мост преди Арапя
Пенсионер зад волана блъсна велосипедистка в Слънчев бряг
"Пежо" блъсна майка и малко дете в Средец
17-годишен видя полицаи и хвърли дрога през прозорец в Несебър


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).