Реанимационният екип от Сливен, командирован в Царево, преглеждал и бежанци

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:39 / 26.08.2016
1416
Реанимационният екип в Царево, който е командирован от Сливен, има изпълнени 28 повиквания, от които 9 случая на пациенти, транспортирани и Бургас. Извършени са и 10 амбулаторни прегледа и 24 прегледа на бежанци. Екипът в Приморско, командирован от Ямбол, е с 16 амбулаторни прегледа, 14 повиквания, от които 11 пациенти са транспортирани до Бургас. Това съобщи в Бургас зам.-министърът на здравеопазването д-р Ваньо Шарков, предаде репортер на Burgas24.bg

"Във връзки с инцидентите на удавяния по морето РЗИ-Бургас провери медицинското осигуряване на всички плажове по Южното Черноморие", каза Шарков. Той добави, че резултатите от проверките са предадени на кметовете за предприемане на конкретни действия спрямо концесионерите. 

Установено е по време на проверките, че на едно-две места не са осигурени медицински екипи, на някои места броят на пунктовете не отговаря на броя на спасителните постове.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
На много шофьори в Бургаско не им хареса какво показа дрегерът
Хванаха дрогирана зад волана в Свети Влас, в колата й откриха нар...
Блъснаха 2 пенсионерки на пешеходна пътека в Несебър
103-годишен мъж пострада при катастрофа в Обзор
Унищожиха бойна граната в Приморско
След сигнал на граждани: Извършиха проверка на ремонта на пътя за...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).