Софиянец с "Ролс Ройс" блъсна полицай при разправия за колчета

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
14:41 / 24.06.2015
2407
Вчера, около 11.00 ч. във вилно селище «Елените», пред апарт-хотел «Таляна Бийч» служители от Районно управление - Несебър изпълняват служебните си задължения, оказвайки съдействие на служители от Община Несебър по премахване на незаконно поставени колчета. Към тях се насочил непознат мъж, който влязъл в словестна саморазправа с общинските служители. При поискване на документи за самоличност от страна на полицаите, непознатият се насочил към паркиран пред хотела лек автомобил «Ролс Ройс», със софийска регистрация и потеглил на заден ход, в резултат на което ударил в областта на дясното коляно единия полицай. Потърпевшият е отведен в МБАЛ - Бургас, където е прегледан и му е поставена диагноза «травма на коляното» / освободен е за домашно лечение/.

Констатирано е, че извършител на деянието е 66-годишният К.А. от София, който е задържан със заповед за полицейско задържане за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Блъснаха велосипедист в Карнобат
Пореден инцидент с дете на тротинетка в Бургаско
На много шофьори в Бургаско не им хареса какво показа дрегерът
Хванаха дрогирана зад волана в Свети Влас, в колата й откриха нар...
Блъснаха 2 пенсионерки на пешеходна пътека в Несебър
103-годишен мъж пострада при катастрофа в Обзор


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).