Стана ясно кой е виновен за зрелищната катастрофа между автобус и БМВ край Созопол

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
11:45 / 27.05.2019
3598
Полицията даде подробности за зрелищната катастрофа от 24 май за която Burgas24.bg първи съобщи. Инцидентът е станал  около 12.48 ч. в района на къмпинг "Златна рибка" по вътрешния път за Созопол. Поради движение с несъобразена с пътните условия - мокра пътна настилка и висока скорост, в условията на десен завой водачът на лек автомобил БМВ, с бургаска регистрация – 21-годишен мъж от Атия, навлизайки в насрещното пътно платно, допуска челен сблъсък с автобус "Мерцедес", с бургаска регистрация, управляван от 63-годишен бургазлия.

От ПТП-то леко са пострадали водачът на лекия автомобил и неговия 19-годишен спътник. След преглед в УМБАЛ – Бургас двамата са освободени за домашно лечение.

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Унищожиха бойна граната в Приморско
След сигнал на граждани: Извършиха проверка на ремонта на пътя за...
Напредва изграждането на новия мост преди Арапя
Пенсионер зад волана блъсна велосипедистка в Слънчев бряг
"Пежо" блъсна майка и малко дете в Средец
17-годишен видя полицаи и хвърли дрога през прозорец в Несебър


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).