По-малко от 10 /десет/ дни ни делят от началото на единствения запазил се Фестивал за българска популярна музика "Бургас и морето", предаде репортер на Burgas24.bg. Той ще се проведе на 31 юли от 21.00 ч. в Летен театър Бургас.
Почитателите на хубавата българска музика ще имат възможност да закупят билети за събитието от 26 юли (понеделник) на касата на ДТ "Адриана Будевска" (на площад "Атанас Сиреков"), от 10.00 до 18.00 ч. Цената на билетите ще бъде 10 лв.
И тази година по традиция, всеки закупил билет ще получи и песнопойка, за да си припомни прекрасните песни от фестивала и да ги запее заедно с изпълнителите на сцената, както и програма с реда на песните, които ще станат част от концертния спектакъл.


14:12 / 22.07.2010
1625
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.