Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Утрешният ден по морето ще започне със слънце, по обяд - облаци
Автор: Екип Burgas24.bg 17:29 / 10.09.2012Коментари ()668
©
През нощта над Източна България ще се изясни, над Западна облачността ще се увеличи, съобщават от НИМХ-БАН. Утре ще има променлива облачност, по-често значителна преди обяд над Западна и Централна България, след обяд над Източна. Само на отделни места в планинските райони в Югозападна България е възможно да превали слаб дъжд. Ще духа слаб, в източните райони до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 23° и 28°, в София 24°.

Атмосферното налягане ще се понижи слабо и ще бъде около средното за месеца.

Значителна облачност ще има над масивите в Западна България, но само на отделни места там е възможно да превали слабо. Предимно слънчево ще е в планините в Източна България преди обяд. Ще духа до умерен вятър от изток-североизток. Максимална температура на 1200 метра около 17°, на 2000 метра около 10°.

По Черноморието денят ще започне със слънчево време. Около и след обяд облачността ще се увеличи. Ще духа до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са между 23 и 25°. Температурата на морската вода е 22-24°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.



Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Utreshniyat-den-po-moreto-shte-zapochne-sus-slunce-po-obyad-oblaci-379217
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.