Кой позволи на Зияд Ел Масри да окупира целия паркинг пред клиниката си? Този въпрос задават все по-настойчиво гневни бургазлии, живущи в ж.к. "Лазур".
"Това е ежедневното състояние на паркинга - по 7-8 коли на поликлиника "Ел Масри", при налични едва три места за живущите в блока, плюс едно инвалидно място. Но това е положението когато има болница в комплекс, между жилищни блокове. Освен това заемат и двете паркоместа, които са отстрани на същия блок! Общо взето, едва ли и един от живущите в блока може да се възползва от този паркинг", споделя бургазлийка в групата за нередности и сигнали "Нещата, които ме дразнят".
Внимание на проблема се обърна на няколко пъти и на заседанията на местния парламент. По време на последната сесия стана ясно, че ливанецът има шест абонаментни места, издадени от община Бургас. Друг е въпросът кой е позволил едно лице да окупира шест паркоместа в гъсто населена зона и защо клиниката не използва собствения си подземен паркинг.


16:42 / 03.02.2018
20993
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.