Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Григор Димитров се изкачва до 13-ото място в световната ранглиста на ATP. Българският тенисист напредва с две позиции, след като стигна до полуфиналите в първия за годината турнир от Големия шлем - Australian Open, изпреварвайки в подреждането Роберто-Баутиста Агут и Ник Кирьос.

Димитров събра 2765...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 18
11:04 ч., 28.01.2017 г.
С последната точка на мача Христо Стоичков изпрати съобщение по мобилния телефон на Григор Димитров.

"Гордея се с теб! Прегръщам те!&quo... цялата новина

17:46 ч., 27.01.2017 г.
"Никога не е лесно да загубиш такъв мач", заяви Григор Димитров след епичния полуфинал срещу Рафаел Надал.

15:47 ч., 27.01.2017 г.
Григор Димитров не успя да стигне своя първи финал в турнир от Големия шлем. Най-добрият наш тенисист загуби полуфинала в "Аустрелиън Оупън... цялата новина

13:53 ч., 25.01.2017 г.
Григор Димитров вече знае с кого ще играе в първия си полуфинал в откритото на Австралия. Съперник на най-добрия български тенисист ще бъде шамп... цялата новина

10:32 ч., 25.01.2017 г.
Най-добрата наша тенисистка Цветана Пиронкова бе една от първите, която поздрави Григор Димитров както за имения му ден, така и за грандиозния у... цялата новина

09:21 ч., 25.01.2017 г.
Григор Димитров бе изключително щастлив след победния четвъртфинал от "Аустрелиън Оупън" срещу Давид Гофен. Веднага след последната то... цялата новина

08:36 ч., 25.01.2017 г.
Григор Димитров отново игра безкомпромисно в Откритото първенство на Австралия. Първата ни ракета смачка белгиеца Давид Гофен с 3:0 сета - 6:3, ... цялата новина

13:54 ч., 24.01.2017 г.
Поредното изпитание на Григор Димитров на кортовете в Мелбърн ще е утре (25 януари) рано сутринта. Най-добрият ни тенисист излиза на четвъртфина... цялата новина

17:18 ч., 23.01.2017 г.
Малко след края на мача между Григор Димитров и Денис Истомин в осминафинала на Australian Open, експертът на Евроспорт Матс Виландер направи ко... цялата новина

13:24 ч., 23.01.2017 г.
Победата на най-добрия ни тенисист Григор Димитров над Денис Истомин в Мелбърн зарадва не само всички тенис фенове в страната ни, но и всички бъ... цялата новина

10:42 ч., 23.01.2017 г.
Григор Димитров отново зарадва цяла България с играта си. Най-добрият наш тенисист се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство на Авст... цялата новина

12:37 ч., 22.01.2017 г.
Първата тенис ракета на България Григор Димитров ще се изправи в осминафиналния си мач на Откритото първенство на Австралия срещу Денис Истомин ... цялата новина

17:06 ч., 21.01.2017 г.
Григор Димитров изигра поредния си страхотен мач в турнира от Големия шлем "Аустрелиън Оупън". Първата ни ракета вече е на осминафинал... цялата новина

16:00 ч., 20.01.2017 г.
Българският топтенисист Григор Димитров ще се изправи срещу французина Ришар Гаске в третия кръг на Australian Open. Мачът ще започне около 12:0... цялата новина

07:54 ч., 19.01.2017 г.
Григор Димитров се класира за третия кръг на Откритото първенство на Австралия по тенис. Българинът, който е поставен под номер 15 в основната с... цялата новина

13:00 ч., 17.01.2017 г.
Григор Димитров започна с победа седмото си участие на Откритото първенство на Австралия по тенис. Българинът, който е поставен под номер 15 в о... цялата новина

12:40 ч., 15.01.2017 г.
Първите мачове на най-добрите ни тенисисти Григор Димитров и Цветана Пиронкова на турнира от Големия шлем "Аустрелиън Оупън" ще бъдат ... цялата новина