Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: ДЮШ на Черноморец, сезон 2017/2018

Отборът на Локомотив (Пловдив) постигна първа победа в Елитната група до 15 години. Момчетата на Апостол Костадинов надвиха Черноморец (Бургас) с минималното 1:0. Единственият гол в срещата падна в края на първото полувреме, когато Станислав Дошев бе точен.

В 9-ата минута Даниел Маджаров можеше на два пъти в...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 14
15:54 ч., 06.12.2018 г.
В двореца на спорта "Арена Асарел" в Панагюрище приключи първото издание на международния детски футболен турнир "Проф. Д-р Лъчезар Цоцорков“. В... цялата новина

11:34 ч., 04.12.2018 г.
В Панагюрище беше изтеглен жребият за мачовете в международния детски футболен турнир "Проф. д-р Л. Цоцорков“, който стартира днес в зала "Арена... цялата новина

15:24 ч., 27.11.2018 г.
Родителите на децата от набор 2004 на ФК Черноморец (Бургас) разпространиха отворено писмо до БФС, Съдийската комисия, както и до медиите, за да... цялата новина

16:20 ч., 14.11.2018 г.
Локомотив (Пловдив) завърши 1:1 с Черноморец (Бургас) в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 15 години. Срещата се игра днес на изкуствения те... цялата новина

10:03 ч., 16.08.2018 г.
Отборът на "Левски“ /София/ спечели третото издание на футболния турнир в памет на Трифон Иванов. Надпреварата за момчета родени след 1 януари 2... цялата новина

16:59 ч., 10.06.2018 г.
Отборът на Черноморец (Бургас) до 15 години не успя да се класира за 1/4-финалите на Републиканското първенство! Това стана факт след изключител... цялата новина

09:13 ч., 08.06.2018 г.
Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години допусна поражение от Черноморец в първи осминафинал от Републиканското първенство. "Черно-белите" от... цялата новина

12:09 ч., 04.06.2018 г.
Днес в сградата на БФС в София бе теглен жребият за 1/8-финалите за Републиканското първенство по футбол за юноши до 15 години.

Първ... цялата новина

11:12 ч., 01.06.2018 г.
В понеделник (4 юни) ще бъде теглен жребият за 1/8-финалите за Републиканското първенство по футбол за юноши до 15 години. Церемонията стартира ... цялата новина

16:33 ч., 26.05.2018 г.
Ботев завърши 0:0 с Черноморец (Бургас) в среща от последния кръг на Югоизточната елитна юношеска група до 15 години. Двубоят се игра на централ... цялата новина

18:59 ч., 28.04.2018 г.
Ръководството на Черноморец 1919 (Бургас) разпространи чрез своята пресслужба официална позиция на детско-юношеската школа на клуба след днешния... цялата новина

15:28 ч., 16.03.2018 г.
Отборът на Локомотив до 15 години поднови първенството с равенство 0:0 срещу лидера в класирането Черноморец (Бургас). Срещата от 12-ия кръг на ... цялата новина

11:32 ч., 13.08.2017 г.
Юношите старша възраст на Черно море стартираха първенството в Елитната група до 19 години с разгромна победа. На стадион "Корабостроител&q... цялата новина