Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Либерото на Марица (Пловдив) и женския национален отбор по волейбол Жана Тодорова завърши на първо място в класацията за най-добър защитник след първата фаза на Лигата на нациите.

Пловдивчанката има 69 перфектни спасявания в защита или средно по 3.63 на гейм. На седмото място в същата класация е друга марича...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 212
17:13 ч., 19.06.2019 г.
Женският национален отбор на България по волейбол загуби от олимпийския шампион Китай с 0:3 (18:25, 19:25, 16:25) гейма във втората си среща от ... цялата новина

12:03 ч., 19.06.2019 г.
Треньорът на женския национален отбор на България по волейбол Иван Петков призна, че пред тима ни предстои още много работа, докато успее да раз... цялата новина

15:14 ч., 18.06.2019 г.
Пловдив ще има огромната чест да приеме домакинство от петия уикенд на Волейболната лига на нациите. От 28 до 30 юни 2019 г. в зала "Колодрума" ... цялата новина

13:22 ч., 18.06.2019 г.
Националният отбор на България по волейбол за жени постигна изключително престижна победа! Момичетата на селекционера Иван Петков удариха с с 3:... цялата новина

12:10 ч., 18.06.2019 г.
Женският национален отбор на България по волейбол, който е в Китай за двубоите от последната пета седмица на Лигата на нациите, получи две радос... цялата новина

15:25 ч., 17.06.2019 г.
Селекционерът на националният волейболен отбор на България Силвано Пранди разкри кой е големияят проблем в играта на нашите. Специалистът направ... цялата новина

11:51 ч., 15.06.2019 г.
България спечели изключително драматична победа с 3:2 (20–25, 29–27, 22–25, 25–21, 15–13) гейма над Австралия при завръщането на Силвано Пранди ... цялата новина

09:03 ч., 14.06.2019 г.
Женският национален отбор на България отбеляза първа историческа победа във волейболната Лига на нациите! Националките ни, водени от Иван Петков... цялата новина

12:09 ч., 13.06.2019 г.
Селекционерът на националния женски волейболен тим на България Иван Петков заяви, че не трябва да се правят трагедии от 11-ата поредна загуба на... цялата новина

14:55 ч., 08.06.2019 г.
Мъжкият национален отбор на България се опълчи на световния шампион Полша във волейболната Лига на нациите, но взе само гейм и не успя да запише... цялата новина

16:01 ч., 06.06.2019 г.
Женският национален отбор на България взе гейм, но не успя да запише успех и в последния си мач от група 11 на турнира в Тайланд от третата седм... цялата новина

09:18 ч., 02.06.2019 г.
Мъжкият национален отбор по волейбол на България не успя да се противопостави на Аржентина в Лигата на нациите. "Лъвовете“, водени от Силвано Пр... цялата новина

16:29 ч., 01.06.2019 г.
Мъжкият национален отбор по волейбол на България стартира по най-добрия начин участието си във Волейболната лига на нациите. "Лъвовете“, водени ... цялата новина

12:12 ч., 30.05.2019 г.
България отново загатна потенциала си, но загуби от домакина Холандия с 1:3 (25:22, 22:25, 20:25, 19:25) гейма мача си от Група 8 на Волейболнат... цялата новина

10:52 ч., 29.05.2019 г.
Селекционерът Иван Петков коментира след загубата на България от Полша с 1:3 гейма, във първия мач от втората седмица във Волейболната лига на н... цялата новина

16:44 ч., 27.05.2019 г.
Мъжкият национален отбор по волейбол на България, който е воден от Силвано Пранди, заминава тази вечер за Аржентина, където предстои участие в г... цялата новина

12:52 ч., 26.05.2019 г.
Женският национален отбор на България по волейбол отпътува днес за Холандия, където ще играе мачовете си от втората седмица във Волейболната лиг... цялата новина

11:33 ч., 24.05.2019 г.
България загуби третия си мач от волейболната Лига на нациите при жените с 0:3 гейма (20:25, 16:25, 21:25) от актуалния носител на трофея САЩ в ... цялата новина

11:35 ч., 23.05.2019 г.
България пропусна изключителен шанс да запише първа победа при дебюта си във Волейболната лига на нациите при жените. В мач между двата най-млад... цялата новина

10:16 ч., 22.05.2019 г.
Женският ни национален отбор по волейбол записа драматична загуба от Япония в дебюта си от Волейболната лига на нациите, игран в "Монбат Арена" ... цялата новина

10:38 ч., 21.05.2019 г.
Треньорите на отборите, които ще участват в първия кръг от Волейболната лига на нациите при жените в Русе, се изказаха изключително ласкаво за о... цялата новина

12:03 ч., 15.05.2019 г.
Билетите за двете домакинства на националния отбор на България от волейболната Лига на нациите при мъжете - от 14 до 16 юни във Варна и от 28 до... цялата новина

14:44 ч., 13.05.2019 г.
Женският национален отбор по волейбол на България отпътува днес за две контроли със световния шампион Сърбия. Проверките между двата тима са 14 ... цялата новина

16:44 ч., 03.05.2019 г.
Общо 15 състезатели ще започнат подготовка с националния отбор на България за волейболната Лига на нациите в понеделник, 6 май, в тренировъчната... цялата новина

13:28 ч., 25.04.2019 г.
От днес, 25 април, националният отбор по волейбол на България за девойки под 16 години, който е воден от Теодора Бечева, с помощник Диян Боюклие... цялата новина

14:41 ч., 24.04.2019 г.
Седем волейболистки на Марица (Пловдив) попаднаха в разширения състав на женския национален отбор по волейбол за предстоящите мачовете от Волейб... цялата новина

17:07 ч., 10.04.2019 г.
Националният отбор по волейбол на България за девойки под 16 години, който е воден от Теодора Бечева, с помощник Диян Боюклиев, ще изиграе поред... цялата новина

15:42 ч., 21.03.2019 г.
Управителният съвет на Българска федерация по волейбол удължи договора на Иван Петков за селекционер на женския национален отбор на България до ... цялата новина

10:42 ч., 15.03.2019 г.
През настоящото лято България продължава традицията от последните сезони да приема големи международни форуми, като отново ще бъде домакин на ре... цялата новина

12:09 ч., 31.01.2019 г.
Варна ще е домакин на олимпийската волейболна квалификация за мъже, която ще се проведе от 9 до 11 август тази година, предаде репортер на ... цялата новина

13:13 ч., 08.01.2019 г.
Международната федерация по волейбол потвърди официално разпределението на отборите за интерконтиненталните олимпийски квалификации за Игрите в ... цялата новина

11:10 ч., 28.12.2018 г.
Силвано Пранди е новият старши треньор на мъжкия национален отбор по волейбол. Известният специалист подписа договор с българската федерация, ка... цялата новина

16:51 ч., 24.10.2018 г.
Женският национален отбор ще дебютира във Волейболната лига на нациите с двубои срещу действащия носител на трофея САЩ, домакина на последното с... цялата новина

15:24 ч., 19.10.2018 г.
Селекционерът на женския национален отбор по волейбол на България Иван Петков направи оценка за представянето на световното първенство в Япония,... цялата новина

09:03 ч., 11.10.2018 г.
Женският национален отбор на България завърши с победа участието си на световното първенство в Япония. Волейболистките ни, водени от селекционер... цялата новина

13:10 ч., 10.10.2018 г.
Женският национален отбор постигна една от най-сладките и драматични победи във втората фаза на Световното първенство по волейбол в Япония! "Лъв... цялата новина

12:16 ч., 08.10.2018 г.
Женският национален отбор отстъпи на Русия с 1-3 (21-25, 20-25, 25-23, 19-25) гейма във втория си мач от Група F на Световното първенство по вол... цялата новина

11:23 ч., 07.10.2018 г.
Женският национален отбор на България започна със загуба участието си във втората фаза на Световното първенство по волейбол в Япония. В първия с... цялата новина

11:26 ч., 04.10.2018 г.
Женският национален отбор по волейбол на България продължава във втората фаза на световното първенство в Япония! Националките ни победиха Канада... цялата новина

15:44 ч., 03.10.2018 г.
Женският национален отбор изигра един от най-силните си мачове на Световното първенство по волейбол в Япония. "Лъвиците" се представиха изключит... цялата новина

14:44 ч., 02.10.2018 г.
След завършване на световното първенство по волейбол президентът на БФВ инж. Данчо Лазаров се срещна с треньора на националния отбор Пламен Конс... цялата новина

14:33 ч., 02.10.2018 г.
Женският национален отбор по волейбол на България отстъпи на Турция с 0:3 (17:25, 23:25, 12:25) гейма в трети мач от предварителна група В в Сап... цялата новина

13:48 ч., 30.09.2018 г.
Женският национален отбор на България по волейбол постигна първа победа на Световното първенство в Япония! Невероятните "Лъвици“ не оставиха шан... цялата новина

10:46 ч., 29.09.2018 г.
България отстъпи на Италия с 0:3 (15:25, 19:25, 22:25) гейма в първия си мач от предварителна група "В“ на световното първенство по волейбол за ... цялата новина

16:38 ч., 26.09.2018 г.
Националките на България по волейбол завършиха 2:2 (25:19, 12:25, 23:25, 25:23) гейма с Доминиканска република във втората си и последна контрол... цялата новина

23:47 ч., 23.09.2018 г.
България отсъпи на Канада с 2:3 (19:25, 14:25, 25:21, 25:19, 10:15 ) в последния си мач от група G в София, от втората фаза на световното първен... цялата новина

22:38 ч., 22.09.2018 г.
България отстъпи на САЩ с 0:3 (20:25, 20:25, 18:25) гейма във втория си мач от група G в София, от втората фаза на световното първенство по воле... цялата новина

23:01 ч., 21.09.2018 г.
Мъжкият ни национален отбор на България запазва всички шансове за участие във финалната шестица на световното първенство по волейбол в България ... цялата новина

15:46 ч., 21.09.2018 г.
Първа победа на японска земя спечелиха волейболните ни националки, като надиграха в Окаяма местния женски тим Seagulls (Чайките) с 2:1 (18:25, 2... цялата новина