Страшен карък за Нафтата! Изпусната дузпа и след това гол в последните секунди

Автор: Стойчо Генов
16:12 / 09.11.2020
1220
Нефтохимик не успя да победи Янтра (Габрово). Бургазлии завършиха 1:1 в мач от поредния кръг на Втора лига, който се игра на стадион "Лазур".

През първата част Цветан Филипов пропусна да даде преднина за Нефтохимик, след като пропусна дузпа. Вратарят на Янтра запази вратата си чиста след няколко добри спасявания.

В началото на второто полувреме след една бърза атака Симеон Вешев подаде на Цветомир Цонков в наказателното поле и той отбеляза за 1:0.

В самия край на даденото 5-минутно допълнително време гостите от Габрово изравниха резултата след колективна грешка в отбраната на Нефтохимик.

Така тимът остана на последното 17-о място в класирането с актив от 4 точки.