Черноморец вкара 6 на "Розите"

09:08 / 16.04.2021
1274
Отборът на "Черноморец 1919" изригна с гръмка победа от 6:1 срещу гостуващия тим на "Розова долина" - Казанлък. Мачът беше от първенството в Трета лига - Югоизточна група.

Още до почивката бургазлии убиха интригата, като в рамките на 45 минути вкараха 4 попадения. Реализираха ги Валентин Иванов, Милен Танев и на два пъти Мариян Тонев.

През второто полувреме влезлите като резерви "акули" Онур Чолак в 60-та минута и Мирослав Радев в 75-та се разписаха за пети и шести път за "Черноморец 1919". Между двата гола гостите от Казанлък вкараха почетно попадение от дузпа.

На 17 април, събота, бургаските футболисти ще гостуват на "Ямбол".

Във временното класиране лидер е "Марица" - Пловдив с 62 точки. "Черноморец 1919" заема второто място с 60 точки, но с мач по-малко.