Много болезнено! Нефтохимик водеше с 2:0 и 3:1, но изпусна всичко в самия край!
Автор: Екип Burgas24.bg 21:03 / 03.08.2021Коментари (1)1246
©
Отборът на Нефтохимик допусна изключително болезнен обрат. "Шейховете" водеха с 2:0 и 3:1 при домакинството си на Марица (Пловдив), но в крайна сметка загубиха с 3:4 двубой от 3-ия кръг на Втора лига, който се игра на стадион "Лазур" в Бургас.

Калоян Стефанов откри след само 4 минути игра. Сибил Карагьозов покачи на 2:0 в 29-ата минута, но Станислав Маламов намали седем минути преди почивката, засичайки с глава центриране отдясно на Веселин Марчев.

През второто полувреме юношата на Локо (Пд) Димитър Законов отново даде два гола аванс за домакините, но а Величко Величко намали в 68-та минута, отново с глава след центриране от корнер. Мариян Тонев се разписа за 3:3 в 81-ата минута.

В добавеното време дойдоха и най-драматичните моменти в мача. Мариян Тонев бе задържан с ръце в наказателното поле от защитник в зелено и съдията Михаел Павлов отсъди дузпа въпреки бурните протести на домакините. Потърпевшият застана зад топката и реализира хладнокръвно за крайното 3:4.

Това бе трета поредна цагуба за Нефтохимик от началото на сезона.