Нефтохимик с тежка загуба в Карлово

Коментари (11)
18:20 / 11.10.2009
3483
Неприятна загуба с 3:0 инкасира отбора на Нефтохимик при гостуването си на Левски в Карлово.

Двубоят започна много неприятно за "шейховете", след като още в началото вратаря на бургазлии допусна гол от центъра.

В самия край на първото полувреме, отново след грешка в редиците на Нефтохимик, този път в защита, падна и второто попадение за Левски.

През втората част "шейховете" тръгнаха вабанк напред и се оголиха, което позволи на домакините да докарат резултата до класически показатели. От своя страна бургазлии също пропуснаха няколко изгодни положения за гол.

Треньорът Димитър Стойчев даде традиционния си коментар за Burgas24.bg. "Неприятна загуба, но няма да правим трагедии. За сега нямаме цели да влизаме горе, играем мач за мач, каквото стане. Все пак това ни бе трети мач за седмица, нашият отбор е без подготовка, а и доста от футболистите ни не са първа младост, така, че загубата не е толкова изненадваща", бе коментарът на Стойчев след двубоя.