"Акулите" записаха победа в дербито при младшата възраст

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
14:15 / 12.11.2009
448
„Черноморец-Бургас" записа победа с 2:0 в дербито със „Сливен" и остана едноличен лидер в класирането на зоналното първенство за юноши младша възраст. Преди сблъсъка от 8-мия кръг на стадион „Лазур" двата отбора имаха еднакъв пълен актив от 21 точки след 7 поредни победи.

Възпитаниците на бургаския треньор Антон Николов демонстрираха по-големи футболни достойнства от връстниците си и съвсем закономерно ликуваха в края. Диян Стоянов откри, а Андон Недков пропусна дузпа до почивката. След нея Михаел Орачев затвърди победата на домакините.

„Черноморец-Бургас" продължава участието си в зоната като пълен отличник с 24 от 24 възможни точки, макар че най-силните футболисти от тази възрастова група на клуба участват в първенството на „А" юношеска група.



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 5
Днес: 0


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).