"Акулите" прекъснаха серията загуби, взеха точка от ЦСКА в София

Коментари (15)
21:26 / 06.12.2009
1947
Черноморец Бургас прекъсна серията си загуби с равенство срещу ЦСКА в София. "Акулите" се добраха до 0:0 с много добра игра в защита и няколко великолепни намеси на вратаря Паскал Борел. През целия мач футболистите на Балъков се защитаваха и постигнаха целта си, а дори можеше да вкарат и гол при едно от три-четири добри голови положения. В 22-ата минута Адриан Фернандес вкара гол, но той бе отменен, тъй като си поведе топката с ръка. В края на първото полувреме добра контраатака можеше да завърши добре за Черноморец, но отблизо Гонзалес не успя да реализира с глава. През второто полувреме бургазлии се затвориха още повече и шансовете им да вкарат бяха след единични пробиви или грешки в отбраната. ЦСКА пък постоянно опитваха да стрелят към вратата от далеч или след статични ситуации, но топката или преминаваше малко покрай вратата, или Борел се намесваше решително.