"Акулите с нова загуба, 1:2 от Локо в Пловдив

Коментари (15)
14:56 / 06.03.2010
4119
Отборът на Черноморец инкасира нова загуба и започна да потъва в първенството на родната "А" група. "Акулите" отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Локомотив.

Домакините започнаха по-активно двубоя и се опитаха да установят териториален натиск преди почивката. Успяха, но головите положение пред вратата на Паскал Борел липсваха, с изключение на една странична ножица на Здравко Лазаров, спасена от германския вратар.

От своя страна "акултие" контра атакуваха опасно и удариха греда чрез Рикардо Андре, имаха и други изгодни опасности за гол.

Домакините нанесоха своя удар в началото на второто полувреме, когато реализираха две попадения, чрез Йордан Тодоров и Гара Дембеле.

В края на двубоя Мартин Тошев върна един гол, но за повече нямаше време.