Черноморец се сбогува с евро амбициите си след издънка в Монтана

Коментари (28)
15:01 / 10.04.2010
4523
Черноморец на практика се сбогува с амбициите си за класиране в зона Европа. Подопечните на Красимир Балъков загубиха с 0:2 гостуването си на опашкаря Монтана. "Акулите" могат да имат сериозни претенции към съдията, но това не оправдава бездушното им представяне.

Преди почивката домакините започнаха по-добре двубоя и организираха няколко опасни атаки.

На свой ред, след средата на първото, полувреме "акулите" застрашиха на няколко пъти вратаря на домакините. При една ситуация в средата на полувремето защитник на домакините игра с ръка в наказателното си поле, но съдията остана безмълвен.

Още по-скандална бе ситуацията когато вратаря на домакините спря атака на Черноморец, играейки с ръка извън наказателното поле.

В края на полувремето Мирослав Иванов изведе Мичев, който реализира за 1:0.

През второто полувреме "акулите" натиснаха своите домакини, но так и не успяха да реализират, дори изравнително попадение.

В края на мача резервата Луис Едуардо оформи крайното 2:0 след груба грешка в отбраната на бургазлии.