Черноморец победи с 1:0 Локо Сф
Автор: Екип Burgas24.bg 19:52 / 09.05.2010Коментари (5)3928
Черномроец изигра страхотен мач в София и лиши местния Локомотив от участие в европейските клубни турнири през следващия сезон. "Акулите" удариха с минималното 0:1 Локо в Надежда, с гол на Ектор Гонзалес.

Преди почивката домакините стояха по-добре на терена и организираха множество опасни атаки. Резервния страж на бургазалии Стоян Колев обаче отчая на пълно звездите в атаката на столичния Локомотив. Колев хвана всичко, ковто можеше да бъде спасено и запази вратата си суха.

След почивката малко неочаквано, но напълно заслужено "акулите" поведоха. Ектор Гонзалез бе изведен добре в 55-та минута и с техничен удар преодоля вратаря за 0:1.

От тук до края на мача домакините натискаха, а "акулите" контра атакауваха изключително опасно. По-добрите положения бяха пред бургазлии. Домакините също имаха чисти възможности, но или ги пропускаха или бяха спирани от Колев.