Черноморец удари ЦСКА с 2:0

Коментари (14)
19:54 / 16.05.2010
3855
Черноморец победи с 2:0 ЦСКА, в последен двубой за сезона. Мачът бе двуостър и интерес, а попаденията за "акулите" бяха дело на Виктор Фернандес и Ектор Гонзалез.

Бургазлии започнаха ударно двубоя с "гол от съблекалнята". В 6-та минута Виктор Фернандес бе изпуснат от защитата на ЦСКА, напредна и с техничен удар прокара топката под плонжа на Чавдаров за 1:0.

След този гол играта се отвори и двата отбора заредиха атаки към двете врати.

Добри шансове се откриха пред играчите и на двата отбора, но те ги пропиляха и резултата до почивката не бе променен.

След почивката мачът отново се развиваше двуостро, с атаки и към двете врати. Черноморец обаче отново издебна своя момент и нанесе втори удар. В 52-та минута Пламен Крумов пусна перфектен пас към Гонсалес, който някъде около мястото за изпълнение на дузпа прехвърли Чавдаров с прецизен удар за крайното 2:0.