Марек спечели гостуването си Черноморец в Бургас с 2:0

21:01 / 18.07.2023
541
Последният двубой от първия кръг на Втора лига, в който съперници бяха два традиционни отбора в България - Черноморец Бургас и Марек Дупница, които се завърнаха към професионалния футбол от това лято, завърши с победа за гостите.

На стадион "Лазур" в Бургас Марек се наложи с 2:0, след като реализира попаденията си в средата и в края на първото полувреме.

Христо Каймакански отбеляза първия гол за Марек този сезон, а в добавеното време на първата част Даниел Гогов оформи крайния резултат от пряк свободен удар.

Във втория кръг Марек е домакин на Монтана, а Черноморец Бургас ще има възможност да се реабилитира на стадион "Лазур" срещу Бдин Видин.