Черноморец удари и Видима, излезе начело на "А" група
Автор: Екип Burgas24.bg 23:09 / 21.08.2010Коментари (12)4034
Отборът на Черноморец оглави временното класиране на "А" група след успех над Видима (Севлиево). "Акулите" се наложиха с минималното 1:0.

Първото полувреме предложи двуостра игра с атаки и пред двете врати. Бургазлии атакуваха по-опасно, докато гостите контра-атакуваха изключително опасно и пред тях се откриха няколко опасни положения за гол.

От своя страна домакините пропиляха най-добрите си възможности чрез Георги Андонов.

След почивката "акулите" заиграха по-организирано и логично стигнаха до победно попадение. В 52-та минута при центриране от фаул, гостите опитаха изкуствена засада, Траян Дянков изскочи от втора позиция, свали топката на непокрития Адриан Фернандес, който с глава отбеляза победното попадение.