Нефтохимик продължава за Аматьорската купа след лека победа
Автор: Екип Burgas24.bg 20:49 / 01.09.2010Коментари (3)2571
Нефтохимик победи в приятен мач отборът на Зайчар с 4:1 и продължава участието си в турнира за Аматьорската купа, предаде репортер на Burgas24.bg. В срещата взеха участие основно млади футболисти, заедно с няколко от по-опитните играчи, които да им вдъхват увереност. Именно един от тях - Росен Радев успя да вкара първия и единствен за първото полувреме гол за 1:0. След почивката паднаха още три гола, като се разписаха Радослав Янков, Йордан Георгиев и Станимир Димитров. В края на срещата домакините получиха право да изпълнят дузпа, с която намалиха до 4:1.

В следващия кръг Нефтохимик ще играе с Ахелой. Все още не е решено кога ще бъде този двубой.

В другия турнир, в който "шейховете" участват - Купата на България, те ще започнат на 15 септември. Тогава е двубоят между Нефтохимик и Созопол от регионалната фаза на турнира. Все още не е ясно кой ще е домакин на срещата.

+1

Браво за победата! Дано няма контузии.
+2

полезна ,, контрола'' се получи .а дано за купата на България да повторим резултата от парвия краг за аматйорската купа пак срещу созопол. мачкай нафта