Всички новини за: 19 ноември 2019 г. « 18.11.2019 | 20.11.2019 »
16:41 / 19.11.2019
В открито писмо до медиите обявилият се за Инициативен комитет за промени в българския волейбол твърди, че върху волейболни клубове се оказва на... цялата новина

15:53 / 19.11.2019
Хандбален клуб “Петър Бабев" - Несебър спечели първия от трите турнира в “Б“ групата на зона "Тракия“. В спортна зала “Никола Станчев" - Бургас,... цялата новина

15:50 / 19.11.2019
Блястящо се представиха бургаските състезатели от СКА "АКРО- ДЖЪМП" на  националния турнир "Млад акробат". Даниел Стойчев спечели  златен медал ... цялата новина

15:42 / 19.11.2019
Втори отбор на бургаския "Черноморец" оглави класирането след старта на новия сезон 2019/2020 в родната водна топка. Великолепно представяне нап... цялата новина

15:38 / 19.11.2019
Футболистите на нефтохимик вече тренират усилено за мача срещу Локомотив (София). Срещата ще бъде първото официално домакинство на "шейховете" н... цялата новина

15:12 / 19.11.2019
Билетите за голямата боксова галавечер в Пловдив с участието на Тервел Пулев вече са пуснати в продажба, провери Plovdiv24.bg. ... цялата новина

Бившата първа ракета на България в женския тенис Цветана Пиронкова ще е специален гост и ще сподели своите тайни за успех с младежи на предстоящ... цялата новина

10:48 / 19.11.2019
Бившата психоложка на националния отбор по футбол Лилия Стефанова заяви в студиото на "Тази сутрин" по bTV, че по-скоро е помогнала на играчите,... цялата новина