Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Балъков в отбора на премиера в благотворителен мач
Автор: Екип Burgas24.bg 15:53 / 08.09.2010Коментари (0)668
©
Мениджърът на "Черноморец - Бургас" Красимир Балъков ще докаже за пореден път, че е съпричастен към каузата на благотворителността. Легендарният плеймейкър на Пеневата чета ще участва утре - четвъртък в "Мач на звездите" от 18 ч на националния стадион "Васил Левски". Шоуто се организира за втора поредна година, като сега ще помогне за образоването и насърчаването на бъдещи посланици на мира.

Бала ще играе за отбора на министър - председателя на Република България Бойко Борисов, в който са включени и други родни футболни знаменитости като Йордан Лечков и Любослав Пенев. Техен противник ще бъде тимът на изпълнителния директор на компанията MTG Ханс Холгер, подсилен от бивши звезди на британския футбол от ранга на Йън Ръш и Джон Йенсен.

Благотворителният мач ще се предава пряко по Нова ТВ, която е част от MTG. Футболното шоу на звездите ще бъде предшествано от турнир за деца между 12 и 14 години, наречен "MTG United for Peace". Събраните средства ще бъдат дарени на български домове за деца, лишени от родителски грижи.

Само преди броени дни Красимир Балъков се завърна от Хамбург, където игра в "Мач на легендите" на немския футбол отново с благотворителна цел. Мениджърът на "акулите" не е отказал нито веднъж покана за участие в подобни мероприятия. Той е откликвал и с финансови дарения на хора, изпаднали в беда.

Съпричастността на Балъков към ощетените от съдбата и най-вече към децата е широко позната от ролята му на посланик на ФИФА за SOS детските селища в България още от месец май 1998 г.







Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!


Актуални Четени Теми
Карлос Насар разкри пред "Фокус": На 17 също щях да съм олимпийски шампион
Илиан Илиев обяви пълната група за предстоящите приятелски мачове
Карлос Насар: ЦСКА ще спечели Купата на България
МОК обяви Весела Лечева за председател на БОК
Десислава Божилова ще ръководи Джъд Тръмп - Джак Лисовски в Бургас

Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: