Спортните новини: Днес (1) | Вчера (2)
Нефтохимик с уникален разгром, 12:0 над Тунджа Ямбол
Автор: Екип Burgas24.bg 18:13 / 03.10.2010Коментари (23)4428
Нефтохимик унищожи с уникалното 12:0 Тунджа Ямбол в мач от 9-ия кръг на Югоизточната "В" група, предаде репортер на Burgas24.bg. По този начин "шейховете" запазиха второто място в класирането и са на 3 точки от лидера Ботев.

Три гола за победата вкара Сашо Дерменджиев. Едно от попаденията той реализира преди почивката, а другите две бяха 11-ото и 12-ото в мача. Първото полувреме резултатът бе 5:0, като освен Дерменджиев се разписаха Васил Даменлиев на два пъти, Диян Лефтеров и Милен Христов. През втората част освен двата на Дерменджиев, по два гола вкараха Симеон Златев и Милен Георгиев, веднъж се разписа и Росен Благоев.

"Имахме пълно превъзходство в мача, показахме добра игра, феновете бяха доволни. Ямбол не е толкова слаб отбор, просто ги надиграхме ги по всички показатели. Съдията ни показа излишно много жълти картони, като във всеки мач на нашия отбор. Ако критериите са еднакви - разбирам, но не е нормално това", това заяви изпълнителния директор Благомир Митрев след края на срещата.

Нефтохимик гостува на Гигант Съединение в междинен кръг тази сряда, а след това приема Тунджа Ягода.

Показва коментари на maldin1

-3

мисля че заглавието ще е по-добро ако е така : Нефтохимик унижтожи Тунджа Ямбол с 12:0