Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Поморие победи Спартак, футболист напусна със счупен крак
Автор: Екип Burgas24.bg 18:00 / 06.11.2010Коментари (5)1088
Тодор Симеонов приключи срещата със счупен крак
Черноморец Поморие победи Спартак Пловдив в труден домакински мач с 1:0. Съперникът изигра много добър мач на изкуствения терен в Поморие, като гостите владееха инициативата през цялата първа част и в началото на втората.

В 55-ата минута обаче при едно безобидно нарушение в центъра, пловдивчанинът Чудомир Григоров получи втори жълт картон и Спартак остана с 10 човека. 5 минути по-късно теренът със счупен крак напусна капитанът на "гладиаторите" Тодор Симеонов.

След края на мача той мина и през болница, но ще претърпи операция в Пловдив. Черноморец Поморие се възползваха по най-добрия начин от численото си предимство и успяха да вкарат единствения гол в мача в 67-ата минута.

"Изключително доволен съм от момчетата. До червения картон на Чудомир Григоров напълно владеехме инициативата и имахме няколко чисти положения. Дори след това бяхме равностойни на съперника, но нямахме шанс да победим", заяви за Burgas24.bg старши-треньорът на "гладиаторите" Николай Киров.

+4

Желая бързо и безпроблемно оздравяване на Тошо!
+5

Наистина много неприятно! Тошко, дано се оправиш по-скоро! А на Спартак мястото вече е в "А" група. Успех!
+8

лошо,дано Тошко няма усложнения и да се възтанови бързо
+8

Дано ТОШКО да се оправи по-бързо и няма усложнения
+8

Просто липса на късмет. Вярвам, че Спартак ще бъде още по-силен с всеки изминат мач и ще вземе промоцията за А група!