Спортните новини: Днес (4) | Вчера (2)
Нефтохимик удари Созопол в дербито
Автор: Екип Burgas24.bg 16:53 / 07.11.2010Коментари (21)4554
Нефтохимик постигна важна победа като гост на друг от силните отбори в групата Созопол, в своеобразно местно дерби.

Преди почивката двата отбора заложиха на сигурността и се оттеглиха при резултат 0:0.

След почивката Нефтохимик вдигна оборотите и логично стигна до аванс от два гола. Първо в 50-та Иван Янчев реализира за 0:1. Малко след това резултата набъбна до 0:2 след точно попадение на Милен Георгиев. В края на двубоя Станимир Вълков си реализира автогол за крайното 1:2

След края на двубоя Благомир Митрев коментира двубоя специално за читателите на Burgas24.bg. "Получи се хубав двубой, между два от най-силните отбори в групата. И двата отбора играха много добре и съм доволен от представянето на нашите момчета. Продължаваме борбата".