Нефтохимик разби с 5:0 Стамболово

Коментари (13)
16:21 / 14.11.2010
4586
Нефтохимик разгроми с 5:0 Стамболово в мач от Югоизточната "В" група, предаде репортер на Burgas24.bg. "Шейховете" разбиха съперника без проблеми и запазват разликата от 8 точки зад лидера Ботев Пловдив.  "Зелените" държаха инициативата в целия мач и решиха всичко още през първото полувреме. На два пъти се разписа Васил Даменлиев, един гол добави Симеон Златев. След почивката тактиката на Нефтохимик бе да задържат повече топката и да обиграват по-честа смяна на фронта на атаката. Сменени бяха и някои от основните футболисти, сред които и голмайсторът Даменлиев.

Следващият мач на Нефтохимик е в сряда за Аматьорската купа. "Шейховете" гостуват на Елхово в 1/2 финал в Югоизточния регион. Двубоят е в сряда, 17 ноември, от 14 часа.