Черноморец Бургас удари Пирин, залепи се зад втория Левски

Коментари (9)
20:18 / 15.11.2010
1920
Черноморец Бургас постигна минимална, но заслужена победа над Пирин Благоевград с 1:0 в последен мач от кръга в "А" група, предаде репортер на Burgas24.bg. Единственото попадение реализира в края на първото полувреме Адриан Фернандес, който получи добър пас от Муса Койта отдясно и с шпагат и малко късмет успя да вкара победния гол.

Като цяло "акулите" владееха инициативата в срещата и можеше да вкарат още голове. На няколко пъти много добре се намеси вратаря на съперника Макенджиев. Страхотно изпълнение през второто полувреме направи Марсио Нуньо, който опита да прехвърли вратаря на Пирин почти от центъра, но ударът му попадна в горната греда. С тази победа Черноморец Бургас е на трето място само на точка зад втория в класирането Левски.