Нефтохимик победи Розова Долина с 2:1
Автор: Екип Burgas24.bg 17:47 / 27.02.2011Коментари (27)4179
Макар и трудно Нефтохимик успя да се наложи с 2:1 срещу Розова Долина, в първият мач от пролетния дял на Югоизточна В група.

Първото полувреме Нефтохимик игра много слабо и определено бяха подценили противника. Още през първото полувреме "розите" откриха резултата, след като техен футболист бе фаулиран. След изпълнението на фаула защитата на Нафтата не изисти топката както трябва и 11 номер от Розова Долина откри резултата от границата на малкото наказателно поле - 0:1.

През втората част "Шейховете" показаха съвсем друго лице. Превъзхождаха изцяло своя опонент.

Голът на противника през първото полувреме мобилизира Нефтохимик и футболистите успяха да изравнят резултата с гол на Милен Христов

Бургазлии стигнаха до пълен обрат в мача, след гол отново на Милен Христов.

Следващият мач на "шейховете" е отново у дома срещу "Габровница-04" - Горно Сахране.