Нефтохимик загуби визитата си на Асеновец

Коментари (53)
17:13 / 13.03.2011
7560
Нефтохимик загуби с 0:1 визитата си на Асеновец, в мач от 22-ия кръг на Югоизточна В група.

Двубоят започна с пет минутно закъснение, тъй като агитката на "шейховете" нахлу на терена. Това принуди ръководството на домакините да повикат служители на МВР, защото охранителите на Алфа Сот, не можаха да се справят със буйстващата публика на гостите.

Единственото попадение реализира Дениз Шакир в 25-ата минута. Бързоногият халф се възползва от чудесен пас на свой съотборник, излезе сам срещу вратаря и хладнокръвно отбеляза и фиксира крайното 1:0 за Асеновец.

След гола Нефтохимик тръгнаха в нападение, но добрите намеси на вратарят на Асеновец ги лишиха да си тръгнат с поне точка от Асеновград.