Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Черноморец Поморие взе точка при гостуването си на Брестник
Автор: Екип Burgas24.bg 17:58 / 13.03.2011Коментари (10)1124
©
Черноморец Поморие успя да вземе точка при гостуването си на Брестник, завършвайки 1:1, в мач от третия пролетен кръг на Източна Б група.

Липсата на много контузени футболисти в състава на "акулите" си оказа влияние. Черноморец изцяло приеха отбора на Брестник в своята половина и само добрите намеси на отбраната, не позволиха на домакините да открият резултата.

"Акулите" все пак успяха да достигнат първи до гол. В 76-ата минута, след едно центриране, Димов се оказа най-съобразителен в наказателното поле и вкара за 0:1.

Шест минути преди края на срещата, Александър Стойчев-Легендата от Брестник вкара гол шедьовър. Нападателят засече едно центриране с глава, при което топката с падащ лист прехвърли Йовишич и фиксира крайното 1:1.