Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
"Акулите" безпомощни и в морското дерби у дома
Автор: Екип Burgas24.bg 23:00 / 01.04.2011Коментари (81)7961
Отборът на Черноморец продължи свободното си падане, губейки с 1:2 морското дербито от Черно море, у дома.

"Акулите" изиграха трагично първо полувреме, след което се прибраха с два гола пасив.

Още при първата си сносна атака гостите успяха да поведат. Георги Божилов шутира по диагонала, топката рикошира в крака на Георги Терзиев и влетя неспасяемо в мрежата на Паскал Борел.

В 18-та минута Антон Генов свирна изключително спорна дузпа за нарушение на Орлин Старокин, реализирана хладнокръвно от Георги Илиев.

След почивката Черноморец показа коренно различно лице. Бургазлии владееха инициативата, но атаките им бяха безидейни. Все пак в средата на полувремето "акулите" получиха правото да изпълнят дузпа, пропиляна от Георги Андонов.

В даденовото от съдията продължение Хайри намали резултата, но за повече нямаше време.