Черноморец-Бургас продължава със слабите резултати на "Лазур"
Автор: Екип Burgas24.bg 22:51 / 02.05.2011Коментари (19)3521
© burgas24.bg
Черноморец-Бургас продължава със слабите игри, на стадион "Лазур" в Бургас. "Акулите" отстъпиха с 0:1 от Монтана.

Двубоят започна много слабо от страна на двата отбора. "Акулите" успяха да създадат най-опасното си положение пред вратата на Монтана, в средата на първото полувреме, когато Муса Койта изведе на стрелкова позиция Пехливанов, но той стреля право в тялото на вратаря на гостите.

В 29-ата минута гостите от Монтана поведоха в резултата. Димитър Илиев овладя една топка в наказателното поле и с прекрасен удар вкара.

След гола Черномолец-Бургас се втурнаха в предни позиции да изравняват резултата. Минута преди края на първата част, Браганца завъртя много технично топката от пряк свободен, но удара му мина на сантиметри от напречната греда.

През втората част бургазлии натикаха своя опонент в неговата половина.

В 65-ата минута нападателя на "акулите" Браганца се оскубна от защитата на Монтана, стреля, но стража на гостите Христо Иванов спаси блестящо.

Десет минути преди края на срещата резервата Филипов отправи много опасен удар, но отново вратаря на Монтана Иванов се намеси добре.

В 88-ата минута Савио отправи много опасен удар, но удара му мина на сантиметри от гредата.

След тази загуба "Черноморец-Бургас" запази осмата позиция в А група.