Черноморец Бургас спечели точка при визитата си на Пирин

Коментари (4)
20:05 / 21.05.2011
1712
Черноморец-Бургас и Пирин не можаха да се победят, завършвайки 1:1 в двубой от 29-ия кръг на "А" група.

"Акулите" оказаха натиск още в първите минути на мача и бяха много близо до гол. В 11-ата минута Бранимир Костадинов бе изведен сам срещу вратаря, но ударът му попадна право в ръцете на Атанас Аршинков.

В 25-ата минута Черноморец-Бургас все пак достигна до гол. Георги Андонов се отскубна зад защитата на благоевградчани и откри резултата за 1:0.

Три минути преди края на първата част Пирин възстанови равенството след гол на Иван Цветков от пряк свободен удар.

През второто полувреме двата тима свалиха темпото на игра и головите положение на практика липсваха пред двете врати.

След тази точка Черноморец-Бургас остава на 8-ма позиция с 37 точки. Пирин е 12-и с актив от 27 точки.