Черноморец - Поморие удари Доростол в Силистра на старта в "Б" група
Автор: Екип Burgas24.bg 09:16 / 14.08.2011Коментари (3)1061
©
Черноморец - Поморие удари с 2:0 като гост Доростол на старта на Източната "Б" група. Помориийските акули диктуваха през по-голямата част темпото на игра и закономерно си тръгнаха с трите точки от Силистра.

Черноморец реши изхода на срещата до почивката, оттегляйки се с 2 гола аванс. Андрей Атанасов даде преднина на "акулите" в 15-ата минута, а 2 преди края на полувремето Галин Иванов удвои и фиксира крайното 2:0 за Черноморец - Поморие.

През втората част Черноморец имаше няколко чисти положение за гол, но нападателите на поморийци пощадиха домакините. Четвърт час преди края Доростол имаха възможност да отбележат почетно попадение, но Мирослав Начев профуча 11-метров наказателен удар.