НачалоФутболБаскетболВолейболДругиГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Всички новини за: 28 септември 2020 г. « 27.09.2020 | 29.09.2020 »
17:17 ч., 28.09.2020 г.
Куп медали, сред които 5 златни, спечелиха младите състезатели по борба от двата бургаски клуба - "Черноморец" и "Бургас", ръководени съответно ... цялата новина

15:28 ч., 28.09.2020 г.
Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова стартира убедително в турнира от Големия шлем - "Ролан Гарос". Чаровната пловдивчанка преодол... цялата новина

15:05 ч., 28.09.2020 г.
Българският национал и футболист на белгийския Шарлероа - Иван Горанов, е заразен с коронавирус. Това е причината той да отпадне от групата на с... цялата новина

13:20 ч., 28.09.2020 г.
Легендата на българския футбол и кавалер на Златната топка Христо Стоичков представи своята марка H8S. Това стана на специално събитие в столичн... цялата новина

13:01 ч., 28.09.2020 г.
Нефтохимик 2010 (Бургас) стартира със загуба участието си в най-престижния европейски клубен турнир - Шампионската лига. Волей... цялата новина

11:43 ч., 28.09.2020 г.
Най-добрият снукър състезател през сезона Георги Величков спечели Републиканското първенство по снукър за сезон 2019/2020. В много интересен и д... цялата новина

11:25 ч., 28.09.2020 г.
Юношеският национален отбор на България до 16 години финишира на 6-то място в крайното класиране на приятелския турнир "Влатко Маркович“, след к... цялата новина

09:57 ч., 28.09.2020 г.
Черноморец (Бургас) победи убедително като домакин Верея с 4:0, записвайки 6-та победа от началото на кампанията. Мачът на стадион "Черноморец" ... цялата новина

09:54 ч., 28.09.2020 г.
Близо 300 състезатели се включиха в първия турнир по таекуондо в памет на основоположника на този спорт в България д-р Валерий Найденов. Освен в... цялата новина

Пилотът на пловдивския "КА-2 Рейсинг Тийм" Константин Маршавелов спечели третия кръг от националния шампионат по автомобилизъм на затворен маршр... цялата новина

Родните съдии почнаха подготовка за работа с VAR, въвеждат системата за мачовете от Топ 6