Черноморец с лекота се наложи над Видима
Автор: Екип Burgas24.bg 21:22 / 10.09.2011Коментари (14)2458
©
Черноморец - Бургас с лекота се наложи над Видима Раковски в мач от 5-ия кръг на "А" група. "Акулите" победиха с 4:0 гостите от Севлиево, като още до почивката решиха изхода в мача.

Бургазлии тотална надиграха своя опонент и заслужено спечелиха двубоя. Родриго Асис откри резултата за Черноморец още в 4-ата минута, след разбъркване от корнер. В 33-ата автора на първото попадение Асис покачи на 2:0, отново след корнер. В ответната атака "акулите" вкараха и трети гол дело на Фо-Поре, който с много техничен удар прехвърли вратаря на гостите. В самият край на полувремето Жужу проби от дясно и със силен изстрел фиксира крайното 4:0.

През втората част "акулите" намалиха темпото на игра с оглед показаното през първата част. След тази победа Черноморец заема второ място в първенството с актив от 12 точки. В следващият кръг бургазлии гостуват на Светкавица в Търговище.