"Акулите" отстъпиха във втората си контрола
Автор: Екип Burgas24.bg 18:47 / 07.10.2011Коментари (0)1159
©
Черноморец Бъргас отстъпи във втората си контрола с 0:1 от отбора на Светкавица Търговище. "Акулите" бяха по-активни през всичките 90 минути, но многото пропуски и липсата на концентрация пред завършващия удар им изиграха лоша шега.

Още през първата част черноморци изпуснаха няколко много чисти положения. С пропуски се отличиха Родригес Асис, Георги Андонов и Анеси.

Второто полувреме черноморци излязоха с различен състав, за да се даде възможност на всички футболисти да вземат участие. По подобие на първите 45 минути, момчетата на старши треньора Димитър Димитров владееха инициативата, но до гол така и не се стигаше. В самия край на двубоя, след грешка в отбраната на "акулите", гостите успяха да отбележат чрез Игнат Дамянов.

Състав на Черноморец-Бургас: Стоян Колев, Николай Николов /Енис Хайри/, Траян Дянков /Ростислав Янков/, Венелин Филипов, Жереми Фо-Поре /Крум Стоянов/, Радостин Кишишев /Яни Пехливанов/, Тодор Паланков, Борислав Балджийски /Дани Кики/, Анеси /Галин Димов/, Родригес Асис /Костадин Дяков/, Георги Андонов /Венцислав Христов/.