Спортните новини: Днес (2) | Вчера (3)
Нефтохимик тръгна със загуба
Автор: Екип Burgas24.bg 16:16 / 21.01.2012Коментари (91)4588
Отборът на Нефтохимик записа загуба в първата си контрола. "Шейховете" отстъпиха с 1:3 от аматьорите Мастер на стадиона в Българово. Всичко най-интересно се случи след почивката, когато паднаха и четерите попадения.

Наставникът на Нафтата Ангел Стойков пусна два различни състава през двете полувременна.

Диян Лефтеров даде преднина на "зелените" само две минути след подновяването на игра, след като засече центриране от корнер и не остави никакъв шанс за стража на Мастер. Само минута по-късно обаче третодивизионния тим възстанови равенството чрез Трендафил Момчилов, който засече с глава от фаул за 1:1.

В 65-ата минута Мастер направи пълен обрат в мача. Райчо Раев се възползва от грешка на вратаря на Нефтохимик Павел Станев и вкара 1:2. Крайното 1:3 оформи Павел Царев четвърт час преди края на срещата, след страхотен удар от границата на наказателното поле в горния десен ъгъл на Станев.

Следващата проверка на Нефтохимик е на 25 януари (сряда) срещу Черно море.