Черноморец разби Светкавица с 6:0

Коментари (15)
19:54 / 29.03.2012
4869
Черноморец Бургас разби гостуващия Светкавица с 6:0 в мач от 21-ия кръг на "А" група.

Още от първите минути двубоя на стадион "Лазур" започна с натиск на "акулите", които откриха резултата още в 32-ата минута с гол на Асис. Само след пет минути Боли удвои.

През втората част надмощието на Черноморец продължи и в 53-ата минута Боли вкара втория си гол в мача за класическото 3:0. В 60-ата минута Шаешу се разписа за 4:0.

Неприятностите за гостите от Търговище не спряха до тук, като до края на мача получиха нови два гола в своята врата. В 79-ата минута Рикардо Асис направи резултата 5:0, а минута преди края на двубоя Шаешу фиксира крайното 6:0.

Така след тази победа "акулите" се изкачиха на 2-ра позиция с актив от46 точки и е на 5 зад лидера ЦСКА. Светкавица е последен с 4 точки.

Черноморец - Светкавица 6:0
1:0 Асис (д) 32'