Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
"Акулите" без проблеми срещу Ботев (Враца)
Автор: Екип Burgas24.bg 20:51 / 22.04.2012Коментари (2)1894
Отборът на Черноморец постигна нов убедителен успех, този път с 3:1 като домакин на Ботев (Враца). "Акулите" продължават убедителното си представяне и твърдо седят в зона Европа за сметка на книжните "грандове".

Бургазлии започнаха добре срещу своите гости от Враца и още в 15-та минута успяха да поведат. Христов бе намерен непокрит в пеналта и успя да открие резултата.

В края на полувремето гостите успяха да върнат интригата изравнявайки в 39-та минута, но радостта им траеше кратко. В 42-та Асис намери добре Боли, който реализира поредното си попадение за 2:1.

След почивката новата звезда на "акулите" Шаешу вкара дежурното си попадение, оформяйки крайното 3:1.

Съдията пък реши също да блесне в двубоя, след като първо даде дузпа за Черноморец, но след консултация със своя помощник я отмени.

В края пък съдията вдигна пресилен втори жълт картон на Цонков за забавяне и го прати под душовете минута преди края.