Юношите на Черноморец излязоха на второ място след убедителна победа

Коментари (0)
15:24 / 17.05.2012
1011
Формацията на "акулите", която се състезава в елитната юношеска група до 17 години, излезе на второ място във временното класиране. Това се случи след убедителна домакинска победа с 5:1 над тима на "Видима Раковски" в отложен от втория кръг двубой. Бургазлии бяха безапелационни през всичките 90 минути и отново показаха, че имат място в призовата тройка.

Момчетата на старши треньорът Малин Орачев отбелязаха 2 гола през първото полувреме и 3 през втората част. На два пъти бяха точни Ахмед Ахмедов и Милчо Ангелов, а едно попадение добави Георги Бинев. Единствената неприятна новина в щаба на малките "акули" е контузията в глезена, която получи Ахмед Ахмедов.

С актив от 50 точки отборът на "Черноморец-Бургас" зае второто място във временното класиране в своята група. В следващия кръг от родния шампионат, черноморци гостуват на връстниците им от "Локомотив" София. Срещата е на 20-ти май /неделя/ от 10:30 часа.