Черноморец удари Локо Пд в дебюта на Гонзо

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (60)
17:45 / 10.10.2012
2339

Отборът на Черноморец се наложи с 2:0 над Локомотив Пд в контролна среща играна на стадион "Пловдив". Проверката бе и дебют за новия треньор на "черно-белите" Георги Иванов-Гонзо. Като цяло "акулите" бяха по-добрия отбор на терена и заслужено се поздравиха с победата в проверката. 

Следващата проверка на Локомотив Пд е в събота срещу втородивизионния Любимец. Двубоят ще се играе на помощния терен на "Лаута" от 16,00 часа.

Локо Пд - Черноморец 0:2
0:1 Гаел 3'
0:2 Христов 35'

Черноморец: Георгие, Филипов, Димов, Николов, Пехливанов, Стоянов, Паланков, Балтанов, Уартара, Христов, Гаел (Дишев, Младенов, Йорданов, Цонков, Ангелов, Дренов, Орачев, Нервин, Мендеш, Димитров)



Виж коментарите (60)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).