Дузпа спъна Нефтохимик за Купата
Автор: Екип Burgas24.bg 16:11 / 02.12.2012Коментари (4)3307
© neftochimic.com
Нефтохимик загуби с минималното 0:1 от елитния Пирин Гд в първа среща от 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

Единственият гол в срещата реализира Борислав Хазуров от дузпа четвърт час преди края. След попадението бургазлии се затвориха още повече, но Пирин продължи да реди положение след положение, но така и не успя да порази отново целта.

В края на мача домакините останаха с човек по-малко след червен картон на Свилен Щерев.

Пирин ГД - Нефтохимик 1:0
1:0 Б. Хазуров (74-дузпа)