Нефтохимик загуби с 1:3 от ЦСКА

Коментари (13)
18:37 / 23.03.2013
3782
Нефтохимик загуби с 1:3 от ЦСКА в контролна среща, играна днес на стадион "Лазур" в Бургас пред около две хиляди зрители.

Гостите от София бяха по-добрия отбор и напълно заслужено се поздравиха с победата, която можеше да е още по изразителна, но футболистите в "червено" се отчетоха с куп пропуски.

Спас Делев даде аванс на "армейците" в 18-ата минута. Нападателят бе изведен от Игнасио Варела и с топовен удар от въздуха от границата на наказателното поле не остави шанс на стража на "шейховете". Само три минути по-късно ЦСКА вкара нов гол във вратата на бургазлии. Мишел Платини се разписа с глава, след центриране от корнер на Спас Делев.

В 30-ата минута Нефтохимик се върна мача след гол на Божинов, който засече центриране на Желев отляво.

Резервата Мартин Камбуров фиксира крайното 1:3. Нападателят се разписа с глава, след центриране на Венцислав Василев.

Нефтохимик - ЦСКА 1:3