Нефтохимик разгроми Раковски с 4:0
Автор: Екип Burgas24.bg 20:12 / 21.04.2013Коментари (18)4287
© neftochimic.com
Нефтохимик разгроми с 4:0 гостуващия Раковски в мач от 20-ия кръг на "Б" група, игран днес на стадион "Лазур" в Бургас.

Бургазлии решиха изхода на мача още през първите 45 минути, когато паднаха и първите 3 попадение. Още в 60 секунда "шейховете" поведоха чрез Живко Петков, а в 8-ата минута Георги Хашев се оказа най-съобразителен след центриране от ъглов удар и покача на 2:0.

В 30-ата минута след бърза кантраатака Христо Лемперов направи резултата класически.

През втората част темпото на игра лека спадна и положенията пред двете врати липсваха. Крайното 4:0 бе оформено от Галин Димов в 80-ата минута.

С победата нафтата се изравниха с Раковски на върха. Двата тима, както и Любимец делят първото място с по 38 точки.