Черно море излъга Нефтохимик в черноморското дерби

Коментари (6)
19:05 / 14.09.2013
2696
Отборът на Черно море излъга Нефтохимик в черноморското дерби от 8-ия кръг на "А" група. Варненци спечелиха с 1:0 в Търговище с гол на Даниел Младенов в 78-ата минута. Бившият футболист на Левски се оказа най-съобразителен и отблизо прати топката в мрежата.

"Моряците" можеха да направят победата по изразителна, но капитанът Георги Илиев пропусна от бялата точка в 85-ата минута.

Бургазлии създадоха най-чистото си положение в 10-ата минута, когато Васил Калоянов с ефектен удар нацели гредата на вратата, пазена от Китанов.

Така новият старши-треньор на Нефтохимик Антон Спасов тръгна със загуба начело на клуба.

Нефтохимик - Черно море 0:1